Uostamiesčio stogdengiai susitiko su Blachotrapez stogo dangų atstovais ir verslo partneriais

Uostamiesčio stogdengiai susitiko su Blachotrapez stogo dangų atstovais ir verslo partneriais2016 m. gegužės 10 d. Klaipėdoje įvyko profesionalių stogdengių konferencija su skardinės stogo dangos gamintojo Blachotrapez darbuotojais ir atstovais UAB Trade Home. Įgalioto Blachotrapez produkcijos atstovo Baltijos šalims ir prekybinio partnerio UAB Trade Home organizuotame seminare dalyvavo 17 stogdengių, kurie susidomėję klausėsi seminaro vedėjų.

Tokios iniciatyvos tikslas buvo pristatyti skardinės stogo dangos profilius Retro ir Janosik. Susitikimo pradžioje vedėjai teoriškai pristatė plienines stogo dangas, rodė vaizdinę medžiagą ir pasakojo savo veiklos istoriją. Vėliau visi dalyviai išėjo į lauką, kur iš Lenkijos atvykę skardų technikai buvo pasiruošę praktiškai pademonstruoti dalyviams stogo dengimo niuansus ir naujoves.

Uostamiesčio stogdengiai susitiko su Blachotrapez stogo dangų atstovais ir verslo partneriais

Retro stogo plokštės – tai klasikinė, ilgaamžė, universali stogo danga idealiai tinkanti bet kokioms klimato sąlygoms. Ji turi standinimo briauną, kuri sutvirtina plokštę, kai jos ilgis yra didelis, dėl to danga tampa dar sandaresnė. Ši stogo danga gaminama iš aukščiausios kokybės žaliavų ir medžiagų, kurias tiekia koncernai ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, US Steel, TATA Steel bei Hydro.

Tuo tarpu Janosik skardinė stogo danga savo forma ir struktūra yra labai panaši į medinių skiedrų stogo dangą, ji lengva, unikalaus dizaino, patvari. Tai puikus pasirinkimas investuotojams, kuriems labai svarbus veiksnys yra ekonominiai aspektai. Skardinės malksnos Janosik yra padengtos apsaugine Pladur Relief Wood danga, dėl to gaminys labiau atsparus korozijai, nusitrynimui ir purvui. Dėka cinko ir magnio lydinio, kuriuo padengta plieninė šerdis, plienas yra patvaresnis ir ilgaamžiškesnis. O veiksminga apsauga nuo UV spindulių užtikrina nekintančią stogo spalvą daugeliui metų.

Uostamiesčio stogdengiai susitiko su Blachotrapez stogo dangų atstovais ir verslo partneriaisKadangi Janosik ir Retro profilių skardos dengiamos kitaip nei įprasta, seminaro dalyviams buvo išties naudinga pasimokyti inovatyvios stogo dengimo technikos. Jei nuspręsite įsigyti aprašytų stogo dangų, jas rasite UAB Trade Home parduotuvėje.

Susirinkę stogdengiai turėjo galimybę ne tik stebėti darbų atlikimo procesą, bet ir patys išbandyti skardos lakštų lankstymo, karpymo ir pjovimo technikas. Lauke taip pat vyko aktyvi diskusija su Blachotrapez darbuotojais bei kitais konferencijos lankytojais. Šia iniciatyva džiaugėsi susitikimo dalyviai, kurie teigė, kad yra suinteresuoti mokytis stogo dengimo subtilybių ir sužinoti įvairių naujovių. Dėl to planuojama ir ateityje rengti panašius susitikimus.

 

Akimirkos iš konferencijos