Ruflex produktai parodoje “Individuali statyba 2015” ir “RESTA 2015”

Ačiū visiems pirkusiems, pasiteiravusiems bei pasidalinusiems savo nuomone prie mūsų stendo parodoje „Individuali statyba 2015” ir „RESTA 2015”. Šiais metais parodose pristatėme inovatyvios technologijos lanksčiąsias čerpeles RUFLEX, modernias ir patikimas lietaus nuvedimo sistemas bei naujos kartos priemones nuo samanų „Samanos STOP“.

 

RUFLEX lanksčiosios čerpelės – aukščiausios kokybės produktas

Tikime, kad su statybomis geriau nejuokauti. Tai rimta sritis, kurioje svarbu medžiagų kokybė, patikimumas ir ilgalaikiškumas. Ir turime tikslą savo klientams pasiūlyti tik geriausios kokybės statybines medžiagas, pasižyminčias ypatinga kokybe ir ilgalaikiškumu. Tokios ir yra mūsų pristatomos lanksčiosios čerpelės RUFLEX.

Jos gaminamos naudojant modifikuotą bitumą, neaustinį stiklūną bei visiškai spalva impregnuoto bazalto granulių pabarstą. Kodėl tai svarbu? Nes būtent šios ypatybės išskiria RUFLEX tarp eilės kitų gamintojų. Bitumo modifikatoriai bei neaustinio stiklūno pagrindas leidžia užtikrinti ypatingą atsparumą temperatūros pokyčiams, tempimui ar lenkimui bei nepriekaištingas hidroizoliacines savybes. Tuo modifikuoto bitumo čerpės skiriasi nuo rinkoje vis dar populiarių, tačiau ne tokių kokybiškų oksiduoto bitumo čerpių. RUFLEX čerpes galite lankstyti kiek tinkami – tai visiškai nepakenks jų išvaizdai bei techninėms savybėms. O ar gali šį paprastą testą atlikti su oksiduoto bitumo čerpėmis?

Visiškai spalva impregnuoto bazalto pabarstas užtikrina spalvos ilgaamžiškumą, garantuoja, kad savo stogu galėsite džiaugtis ilgai. Gamybos procese nenaudojama nė lašelis metalurgijos pramonės atliekų – šlako. Dauguma gamintojų jį naudoja, siekdami sumažinti gaminio kainą, tačiau RUFLEX gamintojai siekia atitikti aukščiausius ES ekologijos standartus.

RUFLEX lanksčiosioms čerpelėms suteikiama net 35 metų rašytinė garantija, tačiau tinkamai uždengtas ir prižiūrimas stogas jums gali tarnauti net dvigubai ilgiau. Daugiau apie RUFLEX čerpelių privalumus skaitykite čia: RUFLEX lanksčiosios čerpelės.

“Samanos STOP” – apsauga stogui, fasadui bei akmens masei

Naujos kartos biocidinė samanų naikinimo priemonė “Samanos STOP” ne veltui susilaukė didžiulio parodos lankytojų dėmesio. Juk samanoms mūsų klimato zona – tikra palaima. Jos tarpsta visur: vejoje, kieme, ant tvorų, namo fasadų, akmenų, paminklų bei stogų. Samanoja net stiklai!

Ne veltui aplinkai nekenksminga, savaime suyranti priemonė nuo samanų tapo tikru atradimu daugeliui parodos lankytojų. “Samanos STOP” naikina tik žaliąją dumblių, kerpių bei samanų masę tuo pačiu visiškai nepakenkdama medžiagų paviršiui. Taigi tiek jūsų namo fasadas, tiek tvora bei stogo danga ilšliks nepakitę. Tinkamai apdorotas paviršius išlieka švarus ir apsaugotas nuo samanų net iki 5-ių metų! Plačiau skaitykite čia: Kaip apsaugoti namo fasadą nuo samanojimo?

“Trade Home“ rasite viską savo svajonių stogui

Rinkai pristatome gerokai daugiau nei išvardinome. Galime pasiūlyti visas stogo įrengimui būtinas sudėtines dalis: stogo dangą, hidroizoliacinius paklotus, dangas sąlajoms, ventiliacijos elementus, lietaus nuvedimo sistemas, skardos lankstinius ir t.t.

Savo klientams siūlome tik geriausios kokybės statybines medžiagas, be to, konsultuojame ir viso proceso metu: nuo sąmatų sudarymo iki profesionalių konsultacijų stogo įrengimo klausimais.

Susisiekite ir sužinokite daugiau!

Vilnius:
Laisvės pr. 60,
Tel.: +370 699 01954
El.p.: info@tradehome.lt 

Klaipėda:
Šilutės pl.53
Tel.: +37069881844
El.p.: info@tradehome.lt