Kodėl verta rinktis „VELUX“ stogo langus?

„Trade Home“ parduodami „VELUX“ stogo langai, gaminami nuo 1941 metų, o Lietuvoje jų galima įsigyti jau daugiau nei 20 metų. Įmonė suteikia 15 metų garantiją mediniams langams, padengtiems poliuretanu (baltiems) ir metaliniams vyriams, o 10 metų – mediniams langams, tarpinėms bei montavimo gaminiams.

Kodėl verta rinktis „VELUX“ stogo langus?„VELUX“ stogo langai projektuojami įrengiant jų valdymą viršuje arba apačioje. Viršuje montuojami stoglangiai turi du svarbius pranašumus: pirma, langą lengva valdyti net ir tada, kai tiesiai po juo yra pastatyti baldai, antra, langas yra montuojamas apatinėje stogo dalyje, todėl stovėdami arba sėdėdami galėsite gėrėtis puikiu vaizdu pro langą.
Lango apačioje tvirtinamos naujos kartos, cinkuotos rankenos aukštai įrengtus langus leidžia atidaryti ir uždaryti patogiai ir paprastai. Norėdami nuvalyti tokį langą, tiesiog apverskite jį 180° kampu, užfiksuokite cilindrinį kaištį lango rėme ir turėsite abi laisvas rankas langui nuvalyti.

„VELUX“ siūlo dvi langų apdailos rūšis: balto poliuretano ir natūralios lakuotos pušies. Balto poliuretano apdaila puikiai tinka šiuolaikiniam interjerui, taip pat yra ideali drėgnose patalpose (vonioje, virtuvėje). Kadangi vientisa poliuretano danga neturi matomų sujungimų siūlių, jos paviršius yra atsparus drėgmei. Tuo tarpu aukštos kokybės natūrali lakuota pušis labiau tinka tradiciniam interjerui. Trisluoksnis skaidrus dangos lakas apsaugo medinę konstrukciją.

„VELUX“ stiklo paketas suteikia šilumos, garso izoliaciją bei saugumą. Jei norite įsileisti dar daugiau šviesos, galime pasiūlyti iki 10 proc. didesnį lango stiklo plotą. Pasirinkę naujosios kartos „VELUX“ izoliacijos sistemą „ThermoTechnologyTM“, sunaudosite kur kas mažiau energijos. „ThermoTechonologyTM“ yra pažangi izoliacijos sistema, pasižyminti itin geromis šilumos izoliacijos savybėmis, kurios mažina šilumos nuostolius ir padeda išsaugoti šilumą. Vadinasi, galėsite reikšmingai sumažinti energijos sąnaudas bei šildymo sąskaitas.

Kodėl verta rinktis „VELUX“ stogo langus?Įdiegę „VELUX“ ypatingą vėdinimo sistemą, leisite savo namams lengvai „kvėpuoti“ net tada, kai būsite išvykę ar ramiai snaudžiate, ir Jums nereikės jaudintis dėl patenkančių dulkių ar įkyrių vabzdžių. Pasitelkę siūlomą elegantišką ir dailų dizainą, sukursite itin modernią erdvę. Be to, galime pasiūlyti „Velux Integra“ valdymo pultelį, kuris pritaisytas prie kambario sienos, leidžia reguliuoti stogo langus vienu mygtuko paspaudimu arba pagal iš anksto nustatytas išmaniąsias programas.

Kai kurie gaminami stogo langai turi laminuotą vidinį stiklą, todėl po jais galima ramiai miegoti, dirbti ar žaisti. Toks stiklas yra atsparus smūgiams, taigi smūgiuojant jis neiškristų, nesutrupėtų ir nepažirtų į dalis, o tik suskiltų. Tai tobulas pasirinkimas, jei norite jaustis saugesni ir ramesni bei apsaugoti savo atžalas.

„VELUX“ stogo langai nušvies Jūsų gyvenamąsias erdves visiškai kitu kampu tiek vieno aukšto namuose, tiek palėpėse, laiptinėse ar kitokiose patalpose.