Užtemdymas

UžtemdymasKartais dėl saulės spindulių, gatvių ar mėnulio šviesos gali būti sunku užmigti. Bet tamsinančios užuolaidėlės VELUX padės sukurti tinkamą aplinką poilsiui ir miegui.

Tai idealus pasirinkimas miegamuosiuose ir vaikų kambariuose.

 

Tamsinanti užuolaidėlė su kabliukaisTamsinanti užuolaidėlė su kabliukais – puikus kambario pritemdymas dieną ir ramus poilsis naktį. Užuolaidėlė lengvai valdoma kabliukais, kuriuos galima užfiksuoti trijose padėtyse.

VELUX tamsinanti užuolaidėlė yra pagaminta iš poliesterio, nepralaidaus šviesai, o viršutinė jos skardelė yra iš aliuminio, kas suteikia tvirtumo.

Rekomenduojama šiems kambario tipams: miegamajam, vaikų kambariui.

Spalvos:


Tamsinanti užuolaidėlėTamsinanti užuolaidėlė – visiškas patalpos užtemdymas tam, kad kuo geriau pailsėtumėte ir jaukiai miegotumėte. Užuolaidėlę lengva valdyti, nes galima užfiksuoti bet kurioje padėtyje.

Net 24 skirtingos spalvos ir raštai leis priderinti užuolaidėles prie bendro kambario dizaino ir sukurti išskirtinę aplinką. Šiuolaikiški Slim bėgeliai, paslėpti prie lango rėmo, yra tinkantys daugeliui VELUX stoglangių.

VELUX užuolaidėlė pagaminta iš Oeko-Tex sertifikuoto nekenksmingo audinio aplinkai. Ji padengta nelaidžiu šviesai aliuminio sluoksniu.

Rekomenduojama šiems kambario tipams: miegamajam, vaikų kambariui.

Spalvos:


Dviguba tamsinanti užuolaidėlėDviguba tamsinanti užuolaidėlė – patrauklaus dizaino užuolaidėlė subtiliai išskaidanti įeinančią šviesą. Ji turi du privalumus: šviesos reguliavimą ir pilną užtemdymą, todėl tai puikus pasirinkimas įvairios paskirties kambariams.

Užuolaidėlė paprastai montuojama, naudojantis VELUX Pick&Click!™ sistema. Ji taip pat lengvai valdoma rankiniu būdų (dviem rankenėlėmis) fiksuojant ją bet kurioje padėtyje.

Rekomenduojama šiems kambario tipams: miegamajam, vaikų kambariui, darbo kambariui.

VELUX dvigubų užuolaidėlių audiniai yra 24 skirtingų spalvų, o klostuotas audinys visuose modeliuose yra švelniai baltas.

Spalvos:


Disney ir VELUX svajonių kolekcijaDisney ir VELUX svajonių kolekcija – spalvinga tamsinanti užuolaidėlė sukurta nenaudojant cheminių medžiagų, todėl idealiai tinkanti vaikų kambariui. Jos pilnai užtemdo kambarį bet kuriuo paros metu.

Kolekcijoje rasite 12 gerai žinomų ir smagių animacinių filmukų personažų, kurie sužavės ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius: nuo peliuko Mikio, Bembio ir lėktuvų iki pelytės Minės, Mikės Pūkuotuko ir princesių. Su šiomis užuolaidėlėmis sukursite tikrą svajonių kambarį, kuriame vaikai jausis tarsi pasakoje.

Su VELUX Pick&Click!™ sistema užuolaidėlės lengvai montuojamos. Jos valdomos bėgeliais, pagamintais iš anoduoto aliuminio.

Disney ir VELUX svajonių kolekcijos tamsinančios užuolaidėlės pagamintos iš sertifikuotų Oeko-Tex poliesterio audinių.

Spalvos:


Star Wars ir VELUX Naktinės galaktikos kolekcija Star Wars ir VELUX Naktinės galaktikos kolekcija – vaikų kambariui sukurtos tamsinančios užuolaidėlės, sudėtyje neturinčios jokių žalingų medžiagų.

Kai pasibaigia dienos žaidimai ir riterių mūšiai, herojams reikia
kokybiško poilsio. Lengvai montuojamos VELUX užuolaidėlės užtikrina šviesos nepralaidumą ir leidžia vaikui ramiai miegoti bei pratęsti nepamirštamus nuotykius kitose galaktikose.

Šios užuolaidėlės yra lengvai valdomos rankenėle, pakeliamos arba nuleidžiamos pagal poreikius ir užfiksuojamos norimoje padėtyje.

Modeliai:

Dartas Veideris Mirties žvaigždė Kailas Renas Robotai (4713)