Stogo langų montavimo gaminiai

Oro sąlygoms atsparios tarpinės EDZ, EDW, EDS arba EDJ – prijungia stogo langą prie stogo dangos ir užtikrina vandeniui nepralaidų sluoksnį. Tarpinės kruopščiai gaminamos, kad tiksliai atitiktų reikiamą lango dydį, o vanduo nutekėtų saugiai ir efektyviai.

Turime šių versijų tarpinių, skirtų skirtingoms stogo dangoms:

EDZ tarpinė - banguotai stogo dangai, kai profilio aukštis iki 45 mm.EDZ tarpinė – banguotai stogo dangai, kai profilio aukštis iki 45 mm.

 

EDJ - vienam stogo langui įgilintam montavimui banguotai stogo dangaiEDJ – vienam stogo langui įgilintam montavimui banguotai stogo dangai, iki 900 mm aukščio profiliui.

 

EDW tarpinė - banguotai stogo dangaiEDW tarpinė – banguotai stogo dangai, kai bangos aukštis iki 120 mm. Tinkama čerpių, šiferio ir šiaudinei stogo dangai.

 

EDS tarpinėEDS tarpinė – lygiai stogo dangai. Profilio aukštis iki 16 mm.

 

Pastaba 1: jeigu dėl tam tikrų priežasčių nusprendėte neįsigyti VELUX tarpinės, jums reikėtų nusipirkti ZWC komplektą su šono ir apačios danga langui.

Pastaba 2: tarpinė EDJ padidina dėl gausaus lietaus ar sniego atsirandančio vandens skverbimosi riziką, todėl rekomenduojama 20-90 laipsnių stogo nuolydžiui.


Drėgmės izoliacija BDX 2000Drėgmės izoliacija BDX 2000 garantuoja dar didesnį energetinį efektyvumą ir papildomą izoliaciją. BDX 2000 rinkinį sudaro izoliavimo rėmas, klostuota drėgmę izoliuojanti ir tvirtą sandarinimą užtikrinanti medžiaga bei nutekėjimo drenažas, kuris nukreipia nuo lango vandenį, kad šis neprasiskverbtų į stogo dangą.

 

Drėgmės izoliacija BFX 1000Drėgmės izoliacija BFX 1000 užtikrina vandeniui atsparią apsaugą tarp stogo lango ir stogo dangos. Dėka orui laidžios membranos, stogo lange nesikaupia kondensatas, o kartu komplektuojamas reguliuojamas drenažo latakas nukreipia nuo stoglangio perteklinį vandenį. Kadangi drėgmės izoliacijos medžiaga yra klostuota, dėl to ji tinka visų rūšių stogo konstrukcijoms. Drėgmės izoliacijos BFX 1000 kampiniai sujungimai yra su lipniais krašteliais, kurie palengvina montavimą.

 

Garų izoliacija BBX 0000Garų izoliacija BBX 0000 – apsaugo langą ir stogo konstrukciją nuo kondensacijos ir peršalimo. Visų rūšių stogo konstrukcijoms tinkančios garų izoliacijos kampai sujungti lipnia juosta ir dar sustiprinti – tai užtikrina papildomą drėgmės izoliaciją. Garų izoliacija BBX 0000 yra tiesiog klijuojama prie lango rėmo, todėl ją paprasta sumontuoti neužimant daug laiko.

 

Vidaus apdailos rėmas LSB/LSC/LSDVidaus apdailos rėmas LSB/LSC/LSD – specialus gaminys, naudojamas VELUX stogo langų apdailai. Jis ne tik užtikrina tvarkingą aplink langą esančią erdvę, bet ir garantuoja gerą oro cirkuliaciją bei pilną šviesos patekimą į kambarį. Rėmas su apvadu pagamintas iš suspaustų medienos drožlių plokščių, padengtų baltu laminuotu paviršiumi.

Vidaus apdaila yra parenkama priklausomai nuo stogo storio (tarpo nuo grebėstų viršaus iki vidaus apdailos paviršiaus). Didžiausias leidžiamas stogo storis montuojant LSB vidaus apdailą yra 30 cm, LSC vidaus apdailą – 40 cm, LSD vidaus apdailą – 50 cm.

VELUX vidaus apdailos rėmą nesudėtinga įrengti – nereikia jokių papildomų detalių, derinti spalvų ar įtaisyti laikiklių. Komplektą sudaro ir BBX garų izoliacija, apsauganti stogo konstrukciją. Rekomenduojamas stogo nuolydis 15-90 laipsnių.

 

Išskirtinis vidaus apdailos rėmas LSG 1000Išskirtinis vidaus apdailos rėmas LSG 1000 padeda teisingai įrengti stogo lango apdailą. Iš plieno pagamintas karkasas, tinkamas montuoti su gipso plokštėmis, padeda uždengti vidinę interjero dalį aplink langą. Prie jo taip pat galima papildomai naudoti kitas izoliacines medžiagas.

Vidaus apdailos rėmas tinkamas bet kokio nuolydžio stogui, kurio storis yra 225-550 mm. Paprastai ir saugiai montuojamas rėmas sumažina šalčio tiltus bei užtikrina vietą papildomai izoliacijai įrengti. Į komplektą įeina BBX garo izoliacija, 100 proc. nepraleidžianti garų ir apsauganti nuo kondensacijos.

 

Sniego ir ledo komplektas ZISSniego ir ledo komplektas ZIS reikalingas, jei sniegas ar ledas dengia stogo langą ilgesnį laikotarpį arba yra nevalomas. Tokiu atveju vandens perteklius gali pradėti skverbtis pro langą į vidų, todėl „Trade Home“ savo klientams siūlo VELUX sniego ir ledo komplektą, neleidžiantį ledo sluoksniui kauptis aplink langą ir sumažinantį drėgmės pavojų.