VELUX inovatyvūs sprendimai Jūsų namams

Cabrio balkonas GDLCabrio balkonas GDL – tai stogo langas, kuris akimirksniu gali virsti mažu balkonu. Jis atveria platų vaizdą nuo pat grindų iki lubų ir užtikrina natūralų patalpos apšvietimą. Be to, leidžia įsileisti daugiau tyro švaraus oro.

Patvarus stoglangis gaminamas iš pušies medienos, padengtos trimis sluoksniais aukščiausios kokybės lako. Jo vyriai įtaisyti vidurinėje dalyje. Dėl Jūsų saugumo viduje įstatytas atsparus laminuotas stiklas, o išorinis stiklas yra grūdintas. Šilumos izoliacija šiam stogo langui yra (Uw) 1,4 W/m2K, vadinasi, tai leis padidinti energetinį būsto efektyvumą.

Viršutinis langas atidaromas į išorę kaip tradicinis stogo langas su vyriais viršuje. Kadangi jis atsidaro plačiu kampu, tai užtikrina puikų panoraminį vaizdą ir aukštesnę išlindimo erdvę. Išstumiant apatinę balkono dalį, iš abiejų pusių įtaisyti turėklai automatiškai išsiskleidžia ir tokiu būdu langas virsta patraukliu balkonu. Šį VELUX Cabrio langą galima naudoti kaip avarinį išėjimą.

Vieną kartą patraukę unikalią rankeną, esančią viršuje, per ventiliacijos sklendę į namus galėsite įsileisti gaivaus oro. Integruotas oro filtras pagerins vidinis klimatas ir neleidžiama dulkėms ir vabzdžiams patekti į namus. Filtrą galima naudoti dar kartą ir jis yra lengvai valomas.

VELUX Cabrio balkonas iš esmės pakeis Jūsų kambarį ir pavers jį prašmatniu bei moderniu.

 

VELUX VFE fasado modelis VELUX VFE fasado modelis – tai stogo langų ir vertikalių langų derinys, idealiai tinkantis palėpėse su aukštomis vertikaliomis sienomis. Jis leidžia mėgautis natūralia šviesa, nuostabiais vaizdais ir suteikia atvirumo įspūdį po stogu esančioms erdvėms.

Stogo langas pagamintas iš klijuotos medienos, tris kartus lakuotos skaidriu laku. Taip pat galimas ir poliuretanu dengtas modelis VIU, kuris yra nevarstomas.

VELUX fasado lange yra įtaisyta viršutinė cinkuota rankenėlė, su kuria lengvu rankos judesiu atidarysite stoglangį į vidų. O palikę oro tarpą, užtikrinsite veiksmingą patalpos ventiliaciją.

Šis stogo langai turi vyrius apačioje. 60 cm VFE langai atsiveria 18° kampu (maždaug 5 cm), o 95 cm VFE langai – 15° kampu (maždaug 12 cm).

Vertikalus langas VFE montuojamas kartu su VELUX GGL, GZL, GXL, GPL modelių stogo langais.

Su VELUX VFE stogo langais Jūsų namai atrodys išskirtinai ir šiuolaikiškai, o patalpos bus šiltos ir jaukios.

 

VELUX GEL stogo terasa VELUX GEL stogo terasa – tai nuostabus sprendimas, kai norisi daugiau erdvės, natūralios šviesos ir gryno oro. Langas, kuris tuo pačiu yra durys į išorę, suteikia galimybę gėrėtis puikiu vaizdu nuo lubų iki grindų.

Žemiausioje stogo vietoje įrengta terasa taip pat padeda išnaudoti nenaudojamą stogo erdvę nesumažinant gyvenamosios erdvės ploto.

Jei norite į namus įleisti šviežio oro, atidarykite viršutinę stogo terasos lango dalį taip, kaip atidarytumėte paprastą stoglangį su rankena esančia apačioje. Tą galite daryti net prieš išvykdami arba eidami miegoti ir nesibaiminti dėl saugumo ar lietaus. O jei norite langą paversti durimis į terasą, atidarykite abu skyrius. Apatinė dalis gali atsidaryti iš kairės arba iš dešinės pusės – pagal Jūsų norus ir poreikius.

Kadangi stoglangio varčia pasukama 180°, dėl to jį paprasta ir saugu prižiūrėti bei valyti. Dėka viršutinėje dalyje įtaisytų langų vyrių, kuriais stogo langą galima atidaryti 45° kampu, atsiveria platus vaizdo laukas ir niekas netrukdo juo mėgautis.

Į stoglangį yra integruotas oro filtras, kuris trukdo vabzdžiams bei dulkėms prasiskverbti į patalpas. Tokiu būdu pagerinamas vidinis klimatas. Šį filtrą galima valyti tiesiog dulkiu siurbliu.

Šį modernų langą taip pat galima naudoti kaip avarinį išėjimą pavojaus metu.

VELUX GEL – tai tikras įrodymas, kaip įspūdingai VELUX langai gali pakeisti kambarį.