Stogo langų montavimo ir apdailos galimybės

Stogo langų montavimo ir apdailos galimybėsKombinuoti VELUX stogo langai – tai puikus būdas paversti savo namus išskirtiniais ir traukiančiais praeivių žvilgsnius. Be to, sudėtiniai stoglangiai leidžia kardinaliai pakeisti kambario išvaizdą ir funkcionaliau panaudoti langus.

Vienodi VELUX stoglangiai gali būti montuojami tiek vienas šalia kito (horizontaliai), tiek vienas virš kito (vertikaliai). Tokiu būdu sukuriamos unikalios figūros, įleidžiančios daugiau natūralios šviesos į Jūsų namus ir paverčiančios patalpas jaukesnėmis.

Stogo langų montavimo ir apdailos galimybėsMėgstantys eksperimentuoti gali jungti ne tik du ar tris VELUX stogo langus, bet ir keturis ar net daugiau langų.

Žinokite, jog kuo didesnis yra langų plotas, tuo didesnę įtaką stogo langai daro namų vidaus klimatui. Todėl renkantis didelį stogo langų plotą, reikia nepamiršti ir pasirūpinti apsauga nuo saulės, pavyzdžiui, VELUX užuolaidėlėmis, žaliuzėmis ar markizėmis.

 

Valdymas

ValdymasVELUX stogo langai būna su rankena viršuje, apačioje arba valdomi elektriniu būdu.

Stoglangį su rankena įtaisyta viršuje paprasta valdyti net tada, kai po juo yra pastatyti baldai. Dėl unikalios rankenos viršuje galima sumontuoti tokį patį VELUX varstomą langą apačioje, kad būtų užtikrintas nuostabus vaizdas ir stovint, ir sėdint.

AValdymaspačioje įmontuota elegantiška stogo lango rankena idealiai tinka tais atvejais, kai stoglangis yra aukštai ir jį sudėtinga pasiekti. Šie VELUX stoglangiai suteikia galimybę išnaudoti visą atvirą horizonto linijos vaizdą ir padidinti į namus įleidžiamos dienos šviesos kiekį.

Jei visgi nepasiekiate VELUX stogo langų, tada puikiausias sprendimas būtų įsigyti nuotolinio valdymo stoglangį VELUX Integra, kuris suteiks Jums išskirtinį komfortą. Su elektriniu valdymo pulteliu galėsite patogiai reguliuoti VELUX stoglangius ir visus jo priedus.

Vidaus apdaila

VELUX stogo langai gali būti su trijų tipų vidaus apdaila: pušies medienos, baltai dažyti ir priežiūros nereikalaujantys baltai dažyti.

Pušies apdailos stogo langaiPušies apdailos stogo langai yra padengti vandens pagrindo skaidriu laku, kuris apsaugo lango rėmą nuo purvo ir drėgmės.

 

Baltai dažytos apdailos stoglangiaiBaltai dažytos apdailos stoglangiai padengti vandens pagrindu pagamintu permatomu laku ir baltais dažais, kurie apsaugo medieną nuo drėgmės bei purvo.

 

Baltai dažytos apdailos stoglangiaiBalti priežiūros nereikalaujantys langai gaminami naudojant stiprų karščiu apdorotos medienos pagrindą ir padengti drėgmei atsparia poliuretano danga.

 

Išorės apdaila

Aliuminio apdailaAliuminio apdaila

 

apdaila-5Vario apdaila

 

Cinkuota apdailaCinkuota apdaila

 

Pasirinkta spalvaPasirinkta spalva

 

Stiklo paketų charakteristikos
VELUX stoglangiai gaminami su tradiciniu, energiją taupančiu stiklo paketu ir grūdintu išoriniu stiklu, siekiant išvengti aplinkos poveikio. Taip pat galite rinktis iš VELUX stiklo paketų įvairovės, kad būtų patenkinti išskirtiniai kiekvieno poreikiai. Tiesiog pasirinkite labiausiai tinkantį Jūsų stogo langui variantą.

Galimos stogo langų kombinacijos:

Horizontalus dviejų stogo langų derinysHorizontalus dviejų stogo langų derinys. Toks sudėtinių langų variantas plačiau nušviečia Jūsų kambarius dienos šviesa ir sukuria patogesnę aplinką.

 

Vertikali dviejų stogo langų kombinacijaVertikali dviejų stogo langų kombinacija. Jei statinio stogas yra gana status, o Jūs siekiate į savo namus įsileisti daugiau natūralios dienos šviesos – tokiu atveju labai tiks du stoglangiai sumontuoti vienas virš kito.

 

Horizontalus trijų stogo langų sprendimasHorizontalus trijų stogo langų sprendimas. Trys vienas aukščiau kito įtaisyti langai puikiai tinka ties aukštų perskyromis ir laiptais – jie leidžia iš išorės įeinančiai šviesai iš antro aukšto pasiekti pirmą. Tokiu principu išdėstyti stoglangius galima ir vertikaliai.

 

Keturių stoglangių derinysKeturių stoglangių derinys, dar vadinamas „Danijos vėliava“. Stogo langus galima įtaisyti ir vienus virš kitų, ir šalia vienas kito, gaunant kvadrato formą ir užtikrinant optimalų natūralios šviesos patekimą į palėpę.

 

VELUX stogo langų kombinacijaGalima sumontuoti ir dar daugiau langų. Pavyzdžiui, devynių VELUX stogo langų kombinacija ne tik pavers Jūsų namus šviesos oaze, bet ir atrodys išskirtinai, stilingai.