Premium klasė

Stoglangiai Velux Premium klasė„Trade Home“ siūlo išskirtinės kokybės premium stoglangius, pasižyminčius pačiomis geriausiomis termoizoliacinėmis savybėmis, saugesniu stiklu, išskirtinėmis technologijomis ir lengva priežiūra.

Šie stoglangiai yra ypač vertinami tiek architektų, statybininkų, tiek pardavėjų ir pirkėjų.

 

Integruota ventiliacijos angaIntegruota ventiliacijos anga lango viršuje suteikia galimybę įleisti tyro oro į namus. Tai labai patogu, kai gaminate valgyti, prausiatės duše, tvarkotės ar trumpam išvykstate.

Langas lieka uždarytas, o į patalpas per valomą oro filtrą patenka švarus ir gaivus oras. Šis filtras taip pat apsaugo, kad į namus neįsiskverbtų dulkės ar neįskristų nelaukiami vabzdžiai.

 

Trijų stiklų paketasTrijų stiklų paketas suteikia papildomą šilumos izoliaciją, todėl yra skirtas siekiantiems maksimalaus energijos efektyvumo. Išskirtinės kokybės poliuretano danga ir termiškai apdorotos medienos šerdis garantuoja, jog patirsite mažiausius galimus šilumos nuostolius.

Trigubi stiklai padengti rasojimui atsparia danga, mažinančia išorinę kondensaciją, ir yra ypač lengvai valomi.

 

Inovatyvi Thermo TechnologyInovatyvi Thermo Technology izoliavimo sistema puikiai apsaugo nuo besiskverbiančio šalto oro ar žvarbaus vėjo, todėl tinka net atšiauriausioms sąlygoms. Speciali tarpinė užtikrina dar didesnį sandarumą, kad jūsų namai būtų šilti ir jaukūs.

 

Velux INTEGRA pultelisPrie sienos tvirtinamas Velux INTEGRA pultelis suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti stogo langą ir net užuolaidėles, markizes ar žaliuzes.

Liečiamame ekrane galima iš anksto nustatyti programas, kad stoglangius valdyti būtų dar patogiau. Pavyzdžiui, sumontuotas lietaus jutiklis automatiškai uždarys jūsų langą vos pradėjus kristi lietaus lašams.