Difuzinės plėvelės

Difuzinės plėvelės sukurtos kaip antrinė stogo danga, apsaugančios statinio konstrukcijas nuo drėgmės ir vėjo. Jos sumažina dėl staigaus kondensato susidarymo po stogo danga patiriamą riziką ir užtikrina lengvesnį garų pasišalinimą į aplinką. Difuzinę plėvelę reikėtų rinktis atsižvelgiant į jos funkcinės membranos sluoksnio storį. Šis sluoksnis turėtų būti kuo didesnis (paprastai jis siekia bent 20 – 40 mikronų) tam, kad medžiaga ilgesnį laiką atliktų savo funkcijas, išliktų nepažeista saulės spindulių, drėgmės, temperatūrų skirtumo ir kitokio poveikio.


Difuzinė plėvelė Tyvek Soft (storis 60 g/m², išmatavimai – 1.5 x 50 m arba 3.0 x 100 m) – viensluoksnė kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui, atspari ugniai.

Plėvelė pasižymi itin tvirtu ir storu funkciniu sluoksniu, kuris yra sudarytas iš aukšto tankio polietileno gijų. Ši unikali gamybos technologija užtikrina ilgalaikę produkto apsaugą nuo aukštos temperatūros ir ultravioletinių spindulių.

Plėvelė klojama tiesiai ant apšiltinančios medžiagos nepaliekant papildomo oro tarpo. Rekomenduojame su Tyvek lipnia juosta suklijuoti plėvelės sujungimus, taip užtikrinant nelaidžią vandeniui ir vėjui konstrukciją.


Difuzinė plėvelė Tyvek SolidDifuzinė plėvelė Tyvek Solid (storis 82 g/m², išmatavimai – 1.5 x 50 m arba 3.0 x 50 m) – viensluoksnė kvėpuojanti membrana sienoms ir stogui, atspari ugniai.

Dėka išskirtinos aukšto lygio gamybos technologijos gaunamas išskirtinių savybių produktas, nelaidus vėjui ir vandeniui, tačiau praleidžiantis garus į aplinką. Ypač storas funkcinis sluoksnis paverčia medžiagą patvaria ir ilgaamže. Membranai suteikiama 50 metų garantija.

Tyvek Solid membrana yra storesnė už Tyvek Soft, todėl puikiai tinka sudėtingesnio montavimo stogams. Klijuodami plėvelės sujungimus su Tyvek lipnia juosta, gausite vientisą konstrukciją, nepralaidžią nei vėjui, nei vandeniui.


Difuzinė plėvelė Tyvek ProDifuzinė plėvelė Tyvek Pro (storis 124 g/m², išmatavimai – 1.5 x 50 m arba 3.0 x 50 m) – dvisluoksnė kvėpuojanti membrana su lipnia juosta stogui ir sienoms, nepralaidi vėjui ir vandeniui, bet turinti aukštas garų pralaidumo charakteristikas.

Plėvelė pasižymi storu ir ilgaamžiu funkciniu sluoksniu, sudarytu iš aukšto tankio polietileno gijų. Ši gamybos technologija užtikrina ilgalaikę medžiagos apsaugą nuo aukštos temperatūros ir UV spinduliuotės.

Tyvek Pro yra labai tvirta membrana, todėl plėvelė tinkama naudoti sudėtingesnio montavimo sąlygomis (stogai dengti skarda, čerpėmis, stogai su lentų paklotu).


Difuzinė plėvelė Tyvek Pro + TAPEDifuzinė plėvelė Tyvek Pro + TAPE (storis 124 g/m², išmatavimai 1.5 x 50 m, su vienu lipniu kraštu) – dvisluoksnė kvėpuojanti membrana su lipnia juosta stogui ir sienoms, nepralaidi vėjui ir vandeniui, bet turinti aukštas garų pralaidumo charakteristikas.

Plėvelė pasižymi storu ir ilgaamžiu funkciniu sluoksniu, sudarytu iš aukšto tankio polietileno gijų. Ši gamybos technologija užtikrina ilgalaikę medžiagos apsaugą nuo aukštos temperatūros ir UV spinduliuotės. Tyvek Pro + Tape – tai viena stipriausių ir patikimiausių kvėpuojančių membranų, tad idealiai tinka sudėtingesnio montavimo stogams (su paklotu ar dengiamiems skarda, molinėmis čerpėmis ir t.t.).

Papildomai integruota lipni juosta suteikia ypatingą sandarumą ir apsaugą nuo vandens bei vėjo, ypač tinka naudoti stogams su nedideliu nuolydžiu.


Difuzinė plėvelė Wentop MaxDifuzinė plėvelė Wentop Max (storis 145 g/m², išmatavimai 1.5 x 50 m, su dviem lipniais kraštais) – trijų sluoksnių kvėpuojanti membrana, tinkanti visų tipų šlaitiniams stogams su ištisiniu apkalimu arba be jo.


Difuzinė plėvelė Wentop MaxDifuzinė plėvelė Wentop Max (storis 175 g/m², išmatavimai 1.5 x 50 m, su dviem lipniais kraštais) – trijų sluoksnių kvėpuojanti aukšto garų pralaidumo (3000 g/m²/24h) membrana, šlaitinama visų tipų stogams su apkalimu arba be jo.


Difuzinė plėvelė Roof 130Difuzinė plėvelė Roof 130 (storis 130 g/m², išmatavimai 1.5 x 50 m) – trisluoksnė kvėpuojanti difuzinė membrana sienoms ir stogui, skirta šlaitinių stogų vandens ir vėjo izoliacijai.

Difuzinė plėvelė naudojama tiek apšiltintų, tiek neapšiltintų šlaitinių stogų konstrukcijose, klojama baltąja puse tiesiog ant šilumos izoliacinės medžiagos ir gegnių. Plėvelė absoliučiai nelaidi vandeniui ir vėjui, bet praleidžia vandens garus. Tai ekonominis produktas už kiekvienam prieinamą kainą.


Difuzinė plėvelė Roof 130 + TAPEDifuzinė plėvelė Roof 130 + TAPE (storis 130 g/m², išmatavimai 1.5 x 50 m, su vienu lipniu kraštu) – trijų sluoksnių kvėpuojanti difuzinė membrana su integruota lipnia juosta skirta sienoms ir stogui, suteikianti ypatingą sandarumą ir stogo konstrukcijų apsaugą.

Plėvelė visiškai nelaidi atmosferos krituliams ir vėjui, bet praleidžia vandens garus. Klojama tiesiai ant apšiltinimo medžiagos. Labai tinka stogams su nedideliu nuolydžiu. Roof 130 + Tape – tai plėvelė su optimaliais produkto parametrais už optimalią kainą.