Skardos lankstiniai

Skardos lankstiniaiNorint kokybiškai ir dailiai įrengti stogą, būtina tinkamai ir patikimai uždengti visus statybų ar renovacijos metu susidariusius tarpelius. Tam reikalingos apdailos detalės, montuojamos ant namo stogo, kurios nulemia stogo sandarumą, ventiliaciją bei apsaugo pastato konstrukcijas nuo drėgmės, vėjo ir sniego. Stogo lankstiniai ne tik užtikrins teisingą lietaus vandens nutekėjimą, bet ir suteiks namui estetinę išvaizdą.

Mūsų tiekiamų skardos lankstinių kokybę garantuoja aukšto tikslumo kompiuteriu valdomos staklės bei šablonai. Lankstinių gamybos asortimente yra visi įvairių spalvų elementai, reikalingi pilno ir patraukliai atrodančio stogo ar fasado užbaigimui.

Trapecinės stogo ir fasado skardos ›

UAB “Trade Home” siūlomas skardos lankstinių asortimentas nurodytas apačioje. Visų lankstinių galimos spalvos: tamsiai pilka (RAL7024), tamsiai ruda (RAL8017), juoda (RAL9005), šviesiai ruda (RAL3009), molio raudonumas (RAL8004), tamsiai žalia (RAL6020), sidabras (RAL9006), vyšninė (RAL3011), vyno raudonumas (RAL3005), žalia (RAL6029), mėlyna (RAL5010), balta (RAL9010)

Detalės

 

LaštakisLaštakis – dar gali būti vadinama lietskarde, skirtas užbaigti stogo kraštui iki lietvamzdžio ir prispausti antikondensacinę plėvelę.

 

KampasKampas – skirtas kelių plokštumų sujungimo paslėpimui (sienos, kamino ir pan.). Lankstinys turi persidengti ne mažiau nei 100 mm.

 

Sąlaja (įlaja)Sąlaja (įlaja) – dedama šlaitų sandūroje po skarda. Ji nepraleidžia vandens bei pasirūpina, kad nesusidarytų įdubos, kuriose kauptųsi vanduo. Sąlajos lankstinys turi persidengti ne mažiau kaip 150-200 mm, priklausomai nuo stogo nuolydžio.

 

Sniego užtvaraSniego užtvara – skirta sniego sulaikymui ir jo suskaldymui į smulkius gabaliukus, kad nesugadintų lietvamzdžių ir nesužeistų žmonių. Tvirtinama prie stogo lakštų savisriegiais į kiekvieną bangą. Lankstinys turi persidengti ne mažiau kaip 50 mm.

 

VėjalentėVėjalentė – dar vadinama vėjaskarde, dedama stogo šlaito šonuose aukštyn nuo karnizo ir nupjaunama tiksliai ties kraigu. Vėjalentė tvirtinama savisriegiais kas 1000 mm prie stogo šoninės lentos ir iš viršaus prie stogo lakšto.

Lankstinių persidengimas turėtų būti ne mažesnis kaip 100 mm. Pritaikant tokią pačią vėjalentę lygios bituminės dangos stogui, po vėjalente reikia pritvirtinti 10-15 mm storio lentą, ant kurios turi būti užklijuota bituminė stogo danga.

 

KraigasKraigaskitaip vadinamas gubriu, montuojamas ant stogo šlaito briaunų, turi persidengti ne mažiau kaip 100 mm. Tinkamai sukonstruotas stogo kraigas ar nuožulnus kraigas užtikrina reikiamą stogo dangos ventiliaciją ir apsaugo tarpą tarp stogo dangų nuo lietaus bei sniego. Pritvirtinkite kraigą prie stogo lakštų savisriegiais kas antrą bangą.

 

Kamino / sienos kampas Kamino / sienos kampas – skirtas kelių plokštumų sujungimo paslėpimui (sienos, kamino ir pan.).  Taip pat naudojamas kamino „sijonui“. Lankstinys turi persidengti ne mažiau kaip 100 mm.

 

Kraigas figūrinisKraigas figūrinisskirtas įvairių formų stogo šlaito briaunų užbaigimui, turi persidengti ne mažiau kaip 100 mm. Stogo kraigo užbaigimo Y, X ir T formos elementai prie kraigo tvirtinami savisriegiais.

 

Viršutinė sąlajaViršutinė sąlaja – tai pagalbinis lankstinys prie apatinės sąlajos, dedamas šlaitų sandūroje ant skardos. Viršutinė sąlaja surenka didžiąją dalį vandens bei sniego tenkančio apatinei sąlajai. Taip pat ji paslepia darbų broką, pavyzdžiui, nelygiai įstrižai nupjautą stogo dangą. Viršutinė sąlaja turi persidengti ne mažiau kaip 100 mm.

 

SienlentėSienlentė – skirta stogo užbaigimui, jungiantis su siena, kaminu.

 

Spalvos

Spalvos