Lietaus nuvedimo sistema iš plastiko

Jei name nėra įrengta patikima lietaus nuvedimo sistema, tikru galvos skausmu gali tapti yrantys pamatai, rūsyje besikaupiantis vanduo ir teritorijoje telkšančios balos. Lietaus vandens nuvedimo sistema – viena svarbiausių pastato fasado sudėtinių dalių.

Šiandien dauguma šiuolaikiškų latakų bei lietvamzdžių yra gaminami iš plastiko. Skirtingai nei metalas, plastikas nerūdija, geriau pakelia temperatūrų skirtumus. Yra labiau plastiškas, todėl vandeniui užšalus lietvamzdžiuose, jie nesutrūkinėja. Dėl šių priežasčių plastikinės lietaus nuvedimo sistemos yra itin ilgaamžės.

 

Pristatome „Hunter“ lietaus nuvedimo sistemą. Tai angliška kokybė už gerą kainą. Londone įsikūrusi įmonė „Hunter“, inovacijų dėka gali pasiūlyti klientams itin aukštos kokybės gaminius.

„Hunter“ gamina dviejų tipų lietvamzdžius: pusapvalius ir kampuotus. Kampuoti lietvamzdžiai kiekvienam namui suteiks puikų estetinį vaizdą, o paprastos ir ypač tvirtos fiksavimo sistemos dėka bus sutaupomas montavimo laikas. Pusapvaliai „Hunter“ lietvamzdžiai idealiai tinka privatiems namams, kotedžams ir nedideliems komerciniams pastatams. „Hunter“ lietaus nuvedimo sistemą lengva montuoti – tam net nereikia specialių įgūdžių.

125 sistema. Pusapvaliai ir pakankamai gilūs 125 sistemos latakai leidžia pratekėti iki 4,9 l/s, o tai idealiai tinka gyvenamiesiems ir nedideliems komerciniams pastatams.Sistema gali būti pajungta tiek prie 68 mm, tiek prie 82 mm lietvamzdžių. Idealiai tinka klimato zonoms, kuriose iškrenta ypač daug kritulių – lietaus ir sniego.

Regency sistema – klasikinis premium klasės produktas, idealiai tinkantis tiek naujai statytiems, tiek senoviniams, įvairių epochų ir stilių pastatams. Latakų bei lietvamzdžių formos – elegantiškos ir išskirtinės. Sujungimo ir tvirtinimo detalės sukurtos taip, kad užtikrintų lengvą montavimą ir puikų vandens pratekėjimą. Lietaus nuvedimo sistema Regency gali būti jungiama ir su apvaliais, ir su kampuoltais lietvamzdžiais.