UAB „Trade Home“ – prekyba statybinėmis medžiagomis

tradehome-logo-screenUAB „Trade Home“ – tai patikima įmonė sėkmingai plėtojanti savo veiklą nuo 2012 metų. Pagrindinė bendrovės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiomis statybinėmis medžiagomis, kurių reikia gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastatų statyboms ir tvarkingam aplinkos įrengimui.

Mūsų prekybos salonai yra įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose rasite įvairių rūšių stogo dangas ir jų priedus, stoglangius, lietaus nuvedimo sistemas, skardos lankstinius, ventiliacijos elementus, kaminus ir jų sistemas, apšiltinimo medžiagas, statybines plokštes, blokus bei blokelius, plytas, trinkeles ir kitas statybines medžiagas. 

UAB „Trade Home“ komanda sudaryta iš tikrų profesionalų, puikiai išmanančių, ko gali prireikti statant naują ar remontuojant seną statinį. Esame visada pasiruošę suteikti naudingas konsultacijas produktų pasiūlos bei teikiamų paslaugų klausimais. Suprantame, kaip svarbu visas reikalingas sudedamąsias medžiagas gauti vienoje vietoje, todėl nuolat plečiame savo prekių asortimentą. Tai patogu ir taupo ne tik laiką, bet ir Jūsų pinigus.

Įmonės UAB „Trade Home“ darbuotojai

Norėdami gauti pasiūlymą ar pasikonsultuoti, susisiekite elektroniniu paštu info@tradehome.lt arba telefonais Vilniuje ir jo apylinkėse 8 699 01954 arba Klaipėdoje ir jos apylinkėse 8 698 81844.