Kaip išsirinkti tinkamą lietaus nuvedimo sistemą?

Dažniausiai naudojamos plieninės arba plastikinės lietaus nuvedimo sistemos. Plieniniai lietvamzdžiai yra atsparūs atmosferos temperatūrų svyravimams, korozijai, tačiau jiems reikia daugiau priežiūros, yra brangesni. Plastikinių lietvamzdžių mažesnis spalvų pasirinkimas, bet jie pigesni, lengviau montuojami. Kokybiški plastikiniai lietvamzdžiai gaminami iš ypač atsparios plastmasės, todėl taip pat yra atsparūs temperatūros svyravimams ir ekstremalioms oro sąlygoms. Didelis privalumas tas, kad plastikinė lietaus nuvedimo sistema nerūdija.

Kaip išsirinkti tinkamą lietaus nuvedimo sistemą?Renkantis lietvamzdžių ir latakų sistemą labai svarbu, kad ji būtų ne tik mažai blunkanti ir tinkamos spalvos, bet ir ilgaamžė, tvirta, atspari aplinkos poveikiui. Be abejonės, sistema turi būti sandari, todėl derėtų atkreipti dėmesį į jos montavimo būdą. Jei sistema yra surenkama, tai latako temperatūrinio plėtimosi pasekmių padeda išvengti latako jungtys, o jei klijuojama – reikalingos papildomos jungtys.

Mūsų įmonė prekiauja pasaulyje gerai žinomomis ir pripažintomis lietaus nuvedimo sistemomis „Roofart“. Šios bendrovės latakai ir lietaus nuvedimo sistemos gaminamos pagal Europos standartą SR EN 612:2006 ir SR EN 1462:2006. Jų tarnavimo laikas – ne mažesnis nei 50 metų, o gaminiams suteikiama 30 metų garantija. Daugiau nei 15 metų veikiančiai bendrovei Europinė produkcijos kokybė ir pažangios gamybos technologijos leidžia užkariauti vis naujas rinkas.

„Roofart“ sistemos pasižymi aukšta kokybe, patrauklia estetine išvaizda, lankstumu, paprastu ir greitu sumontavimu. Detalių universalumas, leidžiantis daugkartinį naudojimą, platus jų pritaikymas (nuo privačių namų iki pramonės objektų), tobulas sandarumas, padidintas atsparumas apkrovoms – dar keli šios sistemos privalumai. Platus spalvų pasirinkimas leis kiekvienam išsirinkti patinkantį atspalvį, derantį prie bendro pastato vaizdo ar aplinkos. Sistemos elementai yra nudažyti ypač kokybiškais dažais, atspariais aukštos ir žemos temperatūros poveikiui.

Galimi dveji sistemos matmenys: 125/87mm ir 150/100mm (latako/vamzdžio skersmuo). 125mm skersmens latakai rekomenduojami nedidelio ir vidutinio dydžio namams, o 150mm skersmens latakai naudojami pramoninės paskirties pastatuose su dideliu stogo plotu. Priklausomai nuo pastato projekto, lietaus nuvedimo sistemos įrengimą galima atlikti pagal individualų projektą.

Taigi pasirinkę aukšto lygio spindesio efekto ir didelio atsparumo korozijai ir įbrėžimams „Roofart“ lietvamzdžius džiaugsitės ne tik įsigiję kokybišką lietaus nuvedimo sistemą, bet ir susikūrę išskirtinio dizaino dailiai atrodantį namo eksterjerą, o svarbiausią tai padarę – už kiekvienam prieinamą kainą.

Mūsų įmonė taip pat tiekia angliškas lietaus nuvedimo sistemas „Hunter“, atitinkančias visus ES standartus ir ekologinius reikalavimus. Ši bendrovė užsiima lietvamzdžių gamyba jau 40 metų, taigi yra patyrę šios srities ekspertai. Gamyboje jie naudoja modernias technologijas ir taiko daugybę inovacijų, užtikrinančių produktų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Kaip išsirinkti tinkamą lietaus nuvedimo sistemą?Kokybiški ir estetiški latakai, lietvamzdžiai ir jų jungtys yra atsparūs net ir labai dideliam kritulių kiekiui, todėl puikiai tiks ir privatiems namams, ir kotedžams, ir komercinės paskirties pastatams. „Hunter“ lietaus nuvedimo sistemas sumontuosite ypač lengvai ir jos ilgus metus patikimai saugos Jūsų namo stogą nuo kritulių pertekliaus, nereikalaudamos jokios ypatingos priežiūros.

„Hunter“ lietaus nuvedimo sistemos gaminamos tik iš aukščiausios kokybės plastiko. Dėl šios priežasties jos yra visiškai atsparios korozijai, jų sandarumas išlieka puikus net ir esant dideliems aplinkos temperatūros svyravimams. Šiuos lietvamzdžius paprasta prižiūrėti, o jų spalva ilgą laiką išlieka beveik nepakitusi.

Galime Jums pasiūlyti dviejų tipų „Hunter“ lietaus nuvedimo sistemas: pusapvales ir kampuotas. Stilingai atrodančius kampuotus lietvamzdžius ir latakus labai paprasta ir greita montuoti dėl išskirtinai tvirtos fiksavimo sistemos. O klasikiniai, pusapvaliai „Hunter“ lietvamzdžiai ir latakai „125“ puikiai tiks šiems pastatams: individualiam namui, kotedžui ir komerciniam pastatui.