Bituminė ruloninė hidroizoliacija

Kompanija Ruflex  gamina ir parduoda aukštos kokybės bitumines ir bitumo-polimerines stogų ir hidroizoliacines dangas, tinkamas įvairioms paskirtims – tiltų, stogų, sienų, pamatų ir kitų betoninių konstrukcijų hidroizoliacijai. Siekdamas, kad vartotojas gautų kokybišką produktą, o tuo pačiu ir ekonominę naudą, gamintojas nuolat tiria jau naudotos statybose ritininės hidroizoliacinės dangos kokybę, atlieka laboratorinius bandymus ir tobulina bituminio junginio technologijas. Gamybos metu taikomos naujausios technologijos bei visiškai automatizuotas gamybos procesas užtikrina tai, jog Ruflex bitumo dangos yra itin aukštos kokybės ir ilgaamžės.

 

Šiuo metu siūlome hidroizoliacines bitumo dangas, skirtas:  

Civilinės ir pramoninės statybos objektams. Statinių, turinčių nedidelį stogo nuolydį arba plokščius stogus vienasluoksnei ir daugiasluoksnei stogo dangai, sujungimų ir kitų statybinių konstrukcijų hidroizoliacijai. Tinkama įvairaus klimato zonose.

Keičiamoms bei remontuojamoms stogo dangoms. Ketinant atnaujinti ar suremontuoti seną stogo dangą, jos visiškai neišardant.

Kelio remontui ir tiltų konstrukcijoms. Gelžbetoninių važiuojamojos kelio dalių hidroizoliaciniam sluoksniui sukurti ir kelių tiltų bei kitų statinių plieninėms suvirintoms detalėms izoliuoti. Tinkama tose klimato zonose, kuriose šalčiausia oro tempetarūra  nukrinta iki -40˚C.

Pamatų ir požeminių statinių hidroizoliacijai. Skirtos apsaugoti nuo vandens poveikio požeminius statinius, eksploatuojamus visose klimato zonose.